close
آخرین مطالب
تبلیغ شما در اینجا
طراحی سایت شخصی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سیستم وبلاگدهی
پنل اس ام اس رایگان
پنل اس ام اس ippanel
تبلیغ شما در اینجا
 
نحوه برخورد با افراد مسخره کننده

البته بعضی از مواقع هم وجود داره که افرادیکه مسخره می کنند قصدشون نقد کردن هست، و این افراد واقعا به درستی نمی دونند که چگونه باید از دیگران انتقاد کنند تا انتقادی خوب و سازنده داشته باشند


نحوه برخورد با افراد مسخره کننده :

این افراد رو ترک کنید یا آنها را فیلتر کنید

پیشنهاد می کنم اگر افرادی که رفتارشان به این صورت است، یعنی شما و یا افراد دیگر رو به هر دلیلی مسخره می کنند (شاید دلیل مسخره کردنِ شما یا دیگران بخاطرِ خنداندن دیگران و سوژه قرار دادن شماا باشد.) ترک کنید.

ما برای رسیدن به هدفی که داریم و در مسیری که هستیم از خیلی از چیزها، موانع و یا افراد باید به سادگی بگذریم و یا آنها را ترک کنیم، وگرنه این افراد با منفی بافی هایی که می کنند، موج های منفی که می دهند و با تمسخرشان باعث میشوند که ما در همان جایی که هستیم بمونیم و همونطور که خدمتتون عرض کردم افراد مسخره کننده می خواهند نگذارند ما پیشرفت کنیم و از آنها جلو بزنیم، چرا که چشم دیدن رشد ما رو ندارند. وقتی که ما مورد تمسخر قرار می گیریم و دیگران ما رو سوژه قرار می دهند، اگر نتونیم از پس این موضوع بر بیاییم به احتمال خیلی زیاد عزت نفس و اعتماد به نفس خودمون رو بعد از مدتی از دست میدیم. و اگر ما عزت نفس و اعتماد به نفس نداشته باشیم دیگه کارمون تمومه.

شاید براتون جای سوال باشه که اگر این افراد از اطرافیان نزدیکم باشه باید چیکار کنم؟ من که نمی تونم این افراد رو ترک کنم.

اگر احتمالا افرادی که شما رو مورد تمسخر قرار می دهند و شما رو تحقیر می کنند از بستگان، نزدیکان یا همکارانتون هستند و نمی توانید اون ها رو ترک کنید، اون ها رو فیلتر کنید.

برای فیلتر کردن این افراد فقط کافیه که به حرف هایی که می زنند هیچ توجهی نکنیم، به قولی یک گوش در باشه و یک دروازه.

اجازه بدید هر چقدر که می خواهند به تمسخر کردن ما ادامه بدهند. بالاخره خسته می شند و اگر هم خسته نشدند اصلا اهمیتی نداره، ما به کار و تلاش خودمون ادامه می دیم.

منبع: سایت آموزش سخنرانی و فن بیان

برگرفته از نوشته: نحوه برخورد با افراد مسخره کنندهنويسنده :